RT0603BRB0715K4L
MFR.Part #
RT0603BRB0715K4L
JLCPCB Part #
C860132
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS