RT0603BRB0713KL
MFR.Part #
RT0603BRB0713KL
JLCPCB Part #
C705706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS