RT0603BRB0712R1L
MFR.Part #
RT0603BRB0712R1L
JLCPCB Part #
C860099
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS