RT0603BRB07120RL
MFR.Part #
RT0603BRB07120RL
JLCPCB Part #
C860088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS