RT0603BRB0710RL
MFR.Part #
RT0603BRB0710RL
JLCPCB Part #
C4320148
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS