RT0603BRB0710R7L
MFR.Part #
RT0603BRB0710R7L
JLCPCB Part #
C860070
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS