RT0603BRA072K15L
MFR.Part #
RT0603BRA072K15L
JLCPCB Part #
C6460563
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS