RT0603BRA07121RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRA07121RL
JLCPCB Part #
C6207607
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS