RT0402WRD071K2L
MFR.Part #
RT0402WRD071K2L
JLCPCB Part #
C7064951
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS