RT0402LRA0710KL
MFR.Part #
RT0402LRA0710KL
JLCPCB Part #
C5738579
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS