RT0402FRE1375KL
MFR.Part #
RT0402FRE1375KL
JLCPCB Part #
C6668619
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS