RT0402FRE078K45L
MFR.Part #
RT0402FRE078K45L
JLCPCB Part #
C854450
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS