RT0402FRE0780RL
MFR.Part #
RT0402FRE0780RL
JLCPCB Part #
C854436
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 80Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS