RT0402FRE0743K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402FRE0743K2L
JLCPCB Part #
C854324
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS