RT0402FRE0741R2L
MFR.Part #
RT0402FRE0741R2L
JLCPCB Part #
C4134540
Description
-55℃~+155℃ 41.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS