RT0402FRE073K16L
MFR.Part #
RT0402FRE073K16L
JLCPCB Part #
C705697
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS