RT0402FRE0720KL
MFR.Part #
RT0402FRE0720KL
JLCPCB Part #
C136973
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS