RT0402FRE071K2L
MFR.Part #
RT0402FRE071K2L
JLCPCB Part #
C854172
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS