RT0402FRD0791RL
MFR.Part #
RT0402FRD0791RL
JLCPCB Part #
C3983608
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 91Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS