RT0402FRD07634RL
MFR.Part #
RT0402FRD07634RL
JLCPCB Part #
C4323084
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 634Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS