RT0402FRD0747R5L
MFR.Part #
RT0402FRD0747R5L
JLCPCB Part #
C4346362
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS