RT0402FRD07464RL
MFR.Part #
RT0402FRD07464RL
JLCPCB Part #
C2104256
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS