RT0402FRD073K16L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402FRD073K16L
JLCPCB Part #
C4017888
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS