RT0402FRD07392RL
MFR.Part #
RT0402FRD07392RL
JLCPCB Part #
C3954982
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS