RT0402FRD071K21L
MFR.Part #
RT0402FRD071K21L
JLCPCB Part #
C4205739
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS