RT0402FRD0714K7L
MFR.Part #
RT0402FRD0714K7L
JLCPCB Part #
C4193631
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS