RT0402FRD0714K3L
MFR.Part #
RT0402FRD0714K3L
JLCPCB Part #
C4266222
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS