RT0402FRD0711R8L
MFR.Part #
RT0402FRD0711R8L
JLCPCB Part #
C4249165
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS