RT0402FRD07118RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402FRD07118RL
JLCPCB Part #
C4171676
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS