RT0402DRE07909RL
MFR.Part #
RT0402DRE07909RL
JLCPCB Part #
C854060
Description
-55℃~+155℃ 63mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS