RT0402DRE078K66L
MFR.Part #
RT0402DRE078K66L
JLCPCB Part #
C854058
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS