RT0402DRE073K83L
MFR.Part #
RT0402DRE073K83L
JLCPCB Part #
C853943
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS