RT0402DRE0739R2L
MFR.Part #
RT0402DRE0739R2L
JLCPCB Part #
C2098300
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS