RT0402DRE072K74L
MFR.Part #
RT0402DRE072K74L
JLCPCB Part #
C705679
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS