RT0402DRE072K37L
MFR.Part #
RT0402DRE072K37L
JLCPCB Part #
C2098460
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS