RT0402DRE0716K9L
MFR.Part #
RT0402DRE0716K9L
JLCPCB Part #
C853808
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS