RT0402DRE0713KL
MFR.Part #
RT0402DRE0713KL
JLCPCB Part #
C326911
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS