RT0402DRE0712KL
MFR.Part #
RT0402DRE0712KL
JLCPCB Part #
C853778
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS