RT0402DRE0710KL
MFR.Part #
RT0402DRE0710KL
JLCPCB Part #
C326912
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS