RT0402DRD078K66L
MFR.Part #
RT0402DRD078K66L
JLCPCB Part #
C853741
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS