RT0402DRD0786R6L
MFR.Part #
RT0402DRD0786R6L
JLCPCB Part #
C4318108
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS