RT0402DRD074K12L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402DRD074K12L
JLCPCB Part #
C853665
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS