RT0402DRD07470RL
MFR.Part #
RT0402DRD07470RL
JLCPCB Part #
C3992549
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS