RT0402DRD0743R2L
MFR.Part #
RT0402DRD0743R2L
JLCPCB Part #
C3994258
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS