RT0402DRD07127KL
MFR.Part #
RT0402DRD07127KL
JLCPCB Part #
C5738563
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS