RT0402CRE078K2L
MFR.Part #
RT0402CRE078K2L
JLCPCB Part #
C3950292
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS