RT0402CRE0778R7L
MFR.Part #
RT0402CRE0778R7L
JLCPCB Part #
C2122381
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS