RT0402CRE0751KL
MFR.Part #
RT0402CRE0751KL
JLCPCB Part #
C2120767
Description
-55℃~+155℃ 50V 51kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS