RT0402CRE0747RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402CRE0747RL
JLCPCB Part #
C2120518
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS