RT0402CRE073K32L
MFR.Part #
RT0402CRE073K32L
JLCPCB Part #
C2120549
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS